Om oss

Vi er et fullservice medie- og kommunikasjonsbyrå sentralt i Oslo. Vi er en partner i ordets rette forstand: Vi er opptatt av å bygge langsiktige kundeforhold og sterke brands gjennom å vokse og utvikle oss sammen med kunden. Alt vi gjør skal oppleves som Enkelt, Effektivt og Engasjerende.

Ansatte

Thomas Bjerkeli

Daglig leder

thomas@digitalmediepartner.no
+47 950 85 801

Svein Tore Flatås

Stein Johnson

Salgsdirektør

stein@digitalmediepartner.no
+47 907 72 409

Shiraz Rafiqi

Senior Rådgiver

shiraz@digitalmediepartner.no
+47 980 11 980

Navid Gondal

Senior Rådgiver

navid@digitalmediepartner.no
+47 452 25 555

Erik Weber

Senior Rådgiver

erik@digitalmediepartner.no
+47 917 73285

Renate Stordahl

Prosjektleder

renate@digitalmediepartner.no
+47 952 51 114

Phi Huynh

Utvikler

phi@digitalmediepartner.no
+47 919 12 351

Shalini Shiraddi

UX designer

shalini@digitalmediepartner.no
+47 405 47 304

Heidi Fagerland

Sebastian Bjerkeli

Performance Manager

sebastian@digitalmediepartner.no
+47 938 59 984